120 min
![](/files/movie-image/BUCHPYHR/10/66/1066/11773_thumbnail_1-bx200x286.jpg?_s=ea74351bc9906f7c7a597ac2d749bbc3)
Ca o continuare a poveștii din serialul de succes 6ASE,Mașa este o mercenară plătită de Mafia Gorda pentru a obține un stick cu informații ce ar putea duce la arestarea Mafiei. În demersul ei,aceasta îl întâlnește pe Nick,un elev din Central Hight School,victimă a bullyngului în școală. Acesta își propune să schimbe mentalitatea colegilor săi,deși este un copil timid.În ciuda acestui fapt,Nick se dovedește a fi cel mai curajos dintre colegii săi,și trece de partea Mașei. Oare cei doi vor reuși să-și atingă scopurile prin asocierea binelui cu răul?
Pentru biletele cu pret redus in functie de varsta este necesara prezentarea unui act doveditor.